AUDEON s.r.o.
Ocelkova 643/20
198 00 Praha - Černý Most
Česká republika

+420 734 743 802 simon.kvicala@audeon.cz

Vize

Naším záměrem je vždy uspokojit zákazníka tak, abychom se za naše dílo nemuseli stydět, a aby zákazník nemusel vynaložit více prostředků a času, než je nezbytně nutné.

Zároveň klademe důraz, aby naše dílo bylo jedinečné a naplnilo právě požadavky zákazníka, bez nutnosti pořizovat složitá a komplexní řešení, a zákazník tedy neplatil nic navíc a řešení zůstalo štíhlé.

S těmito myšlenkami poskytujeme služby, komponenty a aplikace přímo šité na míru problematice zákazníka, kladoucí důraz na business dopad řešení.

Těžiště činnosti spatřujeme v platformě MS SharePoint, na které vyvíjíme většinu řešení a produktů.

Netechnický přístup k technické disciplíně, který prosazujeme, považujeme za poměrně odvážný, neboť se nebojíme nových a nevyzkoušených cest a postupů navrhovaných z nadhledu bez omezení zažitými postupy, technologií, nebo pouze technickým řešením.

Dáváme přednost vytvoření procesu, řešícího požadavek zákazníka, bez technického vstupu před tvorbou komplexního technického řešení, je-li tato cesta pro zákazníka výhodnější.

V případě, že volíme technické řešení, dodržujeme všechny standardy technologie i oboru, tak aby řešení bylo snadno udržovatelné.

S vizí společnosti úzce souvisí vznik názvu AudeON.

Název společnosti vznikl z počátečních písmen latinské věty „ Audeamus de opus nostrum“, tedy ve volném překladu „Odvaha našemu dílu“, protože netradiční přístup znamená řadu výzev.